Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, nebesky modrá 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, nebesky modrá 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, nebesky modrá 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé nápisy a jemné detaily pro moderní dorty

Kreativní zdobení bez námahy: Čokoládová zdobicí tubička FunCakes Sky Blue posune vaše domácí pečení na profesionální úroveň. Tento šikovný pomocník se skvěle hodí pro narozeninový dort i drobné sušenky, přičemž spolehlivý eshop Sladké potřeby vám nabízí ucelený výběr pomůcek pro každé sladké tvoření.

Proč si produkt zamilujete

Tenká aplikační tryska: Úzké zakončení umožňuje psát precizní nápisy a vytvářet jemné linky či ornamenty přesně podle vašich představ.

Rychleschnoucí a znovu rozehřátelná textura: Poleva po nanesení spolehlivě tuhne a tubičku lze před dalším použitím opakovaně rozehřát v teplé vodě, takže tyto praktické cukrářské potřeby využijete vždy beze zbytku.

Sladká vanilková příchuť: Jemná chuť skvěle vynikne tam, kde je základem kvalitní potahovací hmota, a vy tak snadno získáte kompletní vše na dort, ke kterému se výborně hodí také pestré cukrové zdobení.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695687

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, shea), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, emulgátor: E322 (slunečnicový), sůl, aroma, barvivo: E133.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g, z toho nasycené mastné kyseliny 36 g, sacharidy 58 g, z toho cukry 58 g, bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Skladování: skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Hmotnost: 25 g | Země původu: NL

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695687
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ec4f8a8850bac39c942dfdb0fc12bb43
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900709
08de79a4edfc6849b5feaabb16ef5c50
127 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281012951
Jedlý fix oboustranný, Citrus Lemon
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591363
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695663
Růžový jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074239
Modrý fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312298
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
Jedlé potravinářské fixy, sada 8 barev - oboustranné
Z RAKOUSKA 🇦🇹
289 Kč
Měrná cena: 36,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
9100000975702
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, žlutá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695700