Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, žlutá 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, žlutá 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, žlutá 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé nápisy a jemné detaily pro vaše pečení

Kreativní zdobení bez námahy: Žlutá cukrářská zdobicí poleva FunCakes Choco Writer promění každý narozeninový dort i drobné sladkosti v umělecké dílo. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tubu s vanilkovou příchutí, se kterou snadno napíšete osobní vzkaz nebo nakreslíte precizní tvary.

Proč si produkt zamilujete

Tenká tryska pro maximální přesnost: Aplikátor umožňuje detailní kreslení i psaní jemných nápisů na sušenky, cupcaky a dorty s naprostou kontrolou nad výsledkem.

Rychleschnoucí a znovu rozpustná: Poleva po nanesení rychle tuhne pro čistý vzhled, a pokud vám obsah zbude, lze tubu jednoduše opakovaně nahřát a znovu použít.

Skvělá souhra pro vaše tvoření: V kombinaci s prvky, jako je oblíbená jedlá dekorace na dort, získáte vše na dort i další nezbytné cukrářské potřeby pro dokonalý výsledek.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695700 | Hmotnost: 25 g

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, emulgátor: E322 (slunečnicový), sůl, aroma, barvivo: E160a.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Skladování: Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695700
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, červená 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154440451
Jedlý fix šedý
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074451
a0a16adb2cbbb44d37aa57da9b19e037
240 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692181
Zdobicí poleva v tubě, bílá čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443872
11226 CM112261 (1)
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312267
Hnědá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322471
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
Sada jedlých fixů
Z NĚMECKA 🇩🇪
288 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312243
Modrý fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312298
e27842912a97f6911f0a002075608b2d
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692174