Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, oranžová 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, oranžová 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, oranžová 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalé nápisy a jemné detaily pro vaše pečení

Snadné zdobení v zářivém odstínu: Oranžová poleva v tubě promění každý slavnostní i narozeninový dort v mistrovské dílo. Náš eshop Sladké potřeby přináší profesionální cukrářské potřeby, se kterými hravě vytvoříte originální linky, texty i tvary na sušenky, cupcakes a dorty.

Proč si produkt zamilujete

Precizní tenká špička: Zúžená tryska umožňuje snadné psaní vzkazů bez námahy, přičemž jako základ pro zdobení skvěle poslouží hladká potahovací hmota.

Rychleschnoucí textura s vanilkovou chutí: Rychlé tuhnutí zajistí perfektně čistý výsledek a příjemná vanilková příchuť zaručí lahodný zážitek při každém zakousnutí.

Opakovaně zahřívatelná poleva: Tubu lze znovu rozehřát ve vodní lázni a snadno zkombinovat s produkty, jako je třpytivý cukrový posyp, abyste měli po ruce vše na dort.

Všestranná kreativita: K oranžovým detailům se výborně hodí také sytá potravinářská barva, se kterou doladíte sladké dobroty k naprosté dokonalosti.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512699470

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), SUŠENÉ ODSTŘEDĚNÉ MLÉKO, emulgátor: E322 (slunečnicový), sůl, aroma, barvivo: E160c.

Výživové údaje na 100 g: energie 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Hmotnost: 25 g | Země původu: NL

Skladování: Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512699470
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4f1697cbee074190ad5bc48b2ab2498c
316 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051085378197
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
Zelená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322457
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, hořká čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695656
11231 CM112311
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312311
0e699f6a592a835b7074869d5925e173
💰 AKCE
129 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999092900730
11225 CM112251
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312250
Zdobicí tuba na psaní, gel žlutý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077754
ZLATÝ JEDLÝ FIX
Z NĚMECKA 🇩🇪
99 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074130
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695663