Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, červená 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, červená 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, červená 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Snadné a přesné psaní s červenou čokoládovou polevou

Kreativní zdobení bez námahy: Červená čokoládová zdobicí poleva FunCakes Choco Writer promění každé domácí pečení v radostnou tvorbu. Vyzkoušejte prémiové cukrářské potřeby, které vám přináší eshop Sladké potřeby, a dodejte sladkým výtvorům osobitý styl.

Proč si produkt zamilujete

Jemná tryska pro přesné linky: Praktický úzký aplikátor umožňuje snadné psaní textů, kreslení jemných kontur i detailů přímo na sušenky nebo dorty.

Rychleschnoucí receptura: Poleva s příjemnou vanilkovou chutí po nanesení rychle zasychá, takže váš slavnostní narozeninový dort získá čistý a nerozmazaný dekor.

Opakovaně rozehřívatelná: Tubu můžete v případě potřeby znovu zahřát v teplé vodě a kompletní sortiment pro vše na dort využít beze zbytku.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154440451 | Hmotnost: 25 g

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, shea), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E322 (slunečnicový), sůl, aroma, barvivo: E160c, E120.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Skladování: Skladujte na temném a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Země původu: Nizozemsko

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8721154440451
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
Čokoládová zdobicí tuba, Choco Writer černá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695670
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
Zdobicí poleva v tubě, bílá čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443872
Zdobicí tuba na psaní, gel oranžový psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077761
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, oranžová 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699470
Růžový fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312281
Zdobicí tuba na psaní, gel bleděmodrý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077808
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, fialová 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695717
Zelená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322457