Cukrářský nůž Cuisinier 26cm levý - Felix Solingen | Cukrářské potřeby

Položka byla vyprodána…
1 103 Kč Měrná cena:
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 103 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 048 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářský nůž Cuisinier 26cm levý - Felix Solingen | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářský nůž pro leváky, který vám umožní pohodlně krájet sladkosti, dorty, koláče nebo pečivo.
Kategorie: Cukrářské potřeby
EAN: 4001945293812
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

14ace609191284d65e4a2620351ac55c
350 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622055967
120g Cukrové perly žluté a Football mix 5mm
33 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873776
83cf54383e3f8f1590f8e8eb82ff8850
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999558576363
Vykrajovátko na perník KACHNIČKA
💰 AKCE
21 Kč
(–22 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
FEL-015
Vykrajovátko VELKÝ ZAJÍC
27 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
FEL-32
e22ac2fc5c9f387ef700b9e295829ae9
💰 AKCE
46 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874018
7687a3a52f1e7b86fb8ca619afa007b3
136 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8682397811906
81aab32ae8b651e6e05e56f994a9f0d4
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590838186158
f84bfcf11617b8235b1ea304e5756122
💰 AKCE
325 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594861223101
1kg Potahovací tukový fondán - hmota na dort, bílý
376 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100627
46e09fc855faf886838c49ebdf64155d
💰 AKCE
114 Kč
(–9 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
070896197047
Pravá hořká čokoláda 50% 500g
335 Kč
Měrná cena: 67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000530