Cukrová dekorace - SADA PIRÁT 6 ks na dort EXPIRACE 9/2025 - SLEVA

130 Kč Měrná cena: 21,67 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
130 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
124 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - SADA PIRÁT 6 ks na dort EXPIRACE 9/2025 - SLEVA
Dekorační sada pirát na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte narozeninový dort v pirátské dobrodružství

Cukrářské potřeby pro originální tvoření nikdy nebyly dostupnější. Tato sada ručně vyráběných figurek okamžitě oživí každý narozeninový dort a nadchne malé i velké oslavence.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompletní tematický set: V balení získáte 6 detailně propracovaných figurek včetně pirátů, truhlice s pokladem, děla a vodního tvora pro dokonalé pečení tematických dezertů.

Okamžité použití: Figurky jsou připraveny k přímému zdobení, stačí je jen umístit na cukrářské potřeby nebo přímo na korpus a vytvořit tak profesionální výsledek.

Kreativní variabilita: Jednotlivé dekorace můžete doplnit o prachový lesk a dodat tak svým výtvorům ještě více třpytu a hloubky.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712319198

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy VAJEC.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1700 KJ / 406 kcal; tuky 0,3 g, z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 99,1 g, z toho cukry 99,1 g; protein 0,5 g; sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712319198
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová kytice
Z NĚMECKA 🇩🇪
223 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712327339
12253 CM122530
Z NĚMECKA 🇩🇪
260 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712322532
Jemné cukrové kytičky Cake-Masters barevný mix s perličkou 25 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 3,72 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318450
Cukrová dekorace - SANTÍCI
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319327
Cukrová postavička na dort miminko
Z NĚMECKA 🇩🇪
263 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379147
Sovy na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
138 Kč
Měrná cena: 34,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375774
Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, růžové
Z NĚMECKA 🇩🇪
273 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383571
Cukrová dekorace Dívčí koník set 4ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
155 Kč
Měrná cena: 38,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383557
Cukrová srdíčka - malá bílá, růžová a fialová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440149
bílé kytičky na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
65 Kč
Měrná cena: 16,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318405
16922 CM169220
Z NĚMECKA 🇩🇪
208 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712369223
11951 CM119511
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 13,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319518