Dortové želé čiré BIO 12g - Natural Jihlava | Skvělé pro Váš domácí dort

20 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
20 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
19 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dortové želé čiré BIO 12g - Natural Jihlava | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Dortové želé čiré BIO 12g - Natural Jihlava ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Dortové želé čiré BIO 12g - Natural Jihlava, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Čiré dortové želé v BIO kvalitě pro snadné zpevnění a lesk ovocných dezertů.
Kategorie: Agar a želatina
EAN: 8595617904039
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Želatina pro cukráře, typ B bloom 220, hovězí 500g
403 Kč
Měrná cena: 80,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000005708
Agar Agar 850 150g
302 Kč
Měrná cena: 201,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691235
f63f5d8ba1a5de1e147f619d63633e37
24 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352848
Sušené vaječné bílky 40g
65 Kč
Měrná cena: 162,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011113
Želatina ve spreji 125 ml
144 Kč
Měrná cena: 115,20 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622068431