Premium puding Extra karamel 40g

standardní cena: 18 Kč –11 % 16 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
16 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
15 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Premium puding Extra karamel 40g
Premium puding Extra karamel 40g
💰 AKCE
18 Kč –11 %

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Dopřejte sobě a svým blízkým poctivý krémový puding s jemnou a výraznou chutí karamelu s příjemně nahořklým kávovým tónem. Karamel ze sladké Francie s nezaměnitelnou sametovou chutí Vám připraví nevšední chuťový zážitek. Puding se připravuje z 0,5 l mléka.

Příprava:

Obsah sáčku dobře rozmícháme se 2-3 polévkovými lžícemi cukru (30-40 g) v 1/3 připraveného plnotučného mléka. Zbylé 2/3 plnotučného mléka přivedeme do varu. Poté odstavíme z plotny a vmícháme předem připravenou směs s pudingem. Puding za stálého míchání vaříme asi 1 minutu. Hotový puding nalijeme do misek nebo formiček vypláchnutých studenou vodou a necháme ztuhnout.

Složení:

kukuřičný škrob, karamelový prášek 7,5%, přírodní aroma, jedlá sůl, kávový extrakt. Může obsahovat stopy mléka a skořápkových plodů.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

energie 453 kJ/107 kcal, tuky 3 g (z toho nasycené 2 g), sacharidy 17 g (z toho cukry 12 g), bílkoviny 2,8 g, sůl 0,16 g

Kategorie: Puding a dezerty v prášku
EAN: 8584002005024
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

7e2e63e6b6677e4cd4fb2a28450a8816
22 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352015
Dezertní puding s příchutí Karamel 37g
💰 AKCE
14 Kč
(–17 %)
Měrná cena: 37,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9044400076006
Jahodová smetanová náplň 50g s kousky
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8595072626293
Dezertní puding s příchutí Lískový ořech 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
9055500118138
cbf373f971411da4b6d886786bc72810
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352145
5934f2b0b1a57ff74f8cb05e675ad3e5
50 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809042355
e648d12c9590bd1b75fe7917eaf6335f
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352046
Dezertní puding s příchutí Pistácie 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9055500081067
88f78debc4527caba5be1f87dfd06cbc
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352169
Dezertní puding s příchutí Lesní plody 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (16 ks)
9044400079007
Dezertní puding s příchutí Banán 37g
17 Kč
Měrná cena: 45,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (18 ks)
9044400078000
Premium Puding s příchutí Pumpkin Spice (dýňový se skořicí) 40 g
19 Kč
Měrná cena: 47,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (19 ks)
8584002510061