Živočišná šlehačka Milram 35% 1l

222 Kč Měrná cena: 22,20 Kč / 100 ml
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
222 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
211 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Živočišná šlehačka Milram 35% 1l

Detailní popis produktu

Dokonale nadýchaná živočišná šlehačka Milram 35% pro vaše mistrovské dorty

Luxusní chuť i stabilita: Dopřejte si prémiovou smetanu s vysokým obsahem tuku 35 %, která garantuje mimořádně bohatý a stabilní nášleh. Váš slavnostní narozeninový dort i každodenní pečení tak získají profesionální lehkost a lahodnou chuť, kterou vám přináší specializovaný eshop Sladké potřeby.

Proč si produkt zamilujete

Mimořádně pevný a objemný nášleh: Šlehačka ošetřená metodou UHT výborně drží tvar, takže ji snadno naplníte do pomůcky, jako je cukrářský sáček na zdobení, a vytvoříte dokonalé vlnky.

Příjemná senzorika a čistá chuť: Plná mléčná chuť skvěle vynikne v lehkých krémech, obzvláště pokud se do směsi přidá pravá vanilková pasta.

Spolehlivý základ pro cukrářské tvoření: Pro ještě vyšší jistotu při dlouhých oslavách můžete do krému vmíchat osvědčený ztužovač šlehačky, se kterým bez obav připravíte vše na dort. Naše cukrářské potřeby vám pomohou dotáhnout dezert k dokonalosti, přičemž hotový výsledek bezpečně unese pevná podložka pod dort.

Parametry a složení

Značka: Milram | EAN: 4036300067227 | Objem: 1000 ml

Složení: SMETANA, stabilizátory E407.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1385 kJ/336 kcal, tuky 35 g (z toho nasycené 24,1 g), sacharidy 3,1 g (z toho cukry 3,1 g), bílkoviny 2,2 g, sůl 0,08 g.

Kategorie: Šlehačky
EAN: 4036300067227
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 614910001001 00
301 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488140054
cz pim 499392001001 00
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005037607
cz pim 608823001001 00
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821960
Rostlinná šlehačka Kapucín 250g - slazená ve spreji
50 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8007990000500
cz pim 608820001001 00
537 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821854
cz pim 344904001001 00
40 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005048504
cz pim 344909001001 00
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005048405
Šlehačka rostlinná 28% HOPLÁ (neslazená) 1L
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005430019
cz pim 380825001001 00
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005049303
Rostlinná šlehačka Decor Up 1l
122 Kč
Měrná cena: 12,20 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180903736
cz pim 367936001001 00
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000005046197
cz pim 604772001001 00
💰 AKCE
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8585002523426