Extrakt - madagascar bourbon vanilka 60ml | Skvělé pro Váš domácí dort

564 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
564 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
536 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Extrakt - madagascar bourbon vanilka 60ml | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Extrakt - madagascar bourbon vanilka 60ml ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Extrakt - madagascar bourbon vanilka 60ml, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Extrakt madagascar bourbon vanilka. Objem 60 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 025638310024
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550569
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
Aroma do potravin 20ml - Švestkové
40 Kč
Měrná cena: 200 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550606
Mandle sladká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
8590105550460
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
199 Kč
Měrná cena: 13,27 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
Čokoláda - Aroma do potravin 20ml
43 Kč
Měrná cena: 215 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550149
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Jahoda - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE TRVANLIVOST
41 Kč
Měrná cena: 205 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550262
Hruška - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE
41 Kč
(–19 %)
Měrná cena: 205 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
Vanilkový extrakt Madagascar Bourbon Vanilla Gourmet 200ml
339 Kč
Měrná cena: 169,50 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4779060690150