Extrakt - Mexická vanilka 60ml

378 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
378 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
359 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Extrakt - Mexická vanilka 60ml

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Extrakt - Mexická vanilka 60ml ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Extrakt - Mexická vanilka 60ml, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Extrakt mexická vanilka. Objem 60 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 025638110020
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
e61b4f8cafe50c6c7719ae4181c4d01a
38 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550484
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
Vlašský ořech - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550682
Potravinářské aroma - broskev 20ml
30 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
d2d130edfe709b5829112d6eb7952d9e
225 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255490
Káva - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550323
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Meruňky - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550507
Čokoláda - Aroma do potravin 20ml
43 Kč
Měrná cena: 215 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550149