Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá

82 Kč Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
82 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
78 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá

Detailní popis produktu

Dokonalý černý fondán na dort s jemnou vanilkovou chutí

Černý potahovací fondán Smartflex Soft: Posuňte své pečení na novou úroveň s extra vláčnou potahovací hmotou, kterou přináší eshop Sladké potřeby. Tento sytě černý vanilkový fondán promění každý narozeninový dort i stylové cupcakes v nezapomenutelné dílo.

Proč si produkt zamilujete

Skvělá elasticita: Hmota se při zpracování netrhá, perfektně přilne na moderní dorty a zanechává hedvábně hladký povrch.

Pohodlná práce: K rovnoměrnému vyválení vám pomůže nepřilnavá silikonová podložka na válení v kombinaci s praktickým nářadím, jako je pevný cukrářský váleček na těsto.

Čisté detaily bez nerovností: Dokonalého uhlazení snadno docílíte, pokud se použije cukrářská žehlička na fondán, přičemž tyto i další cukrářské potřeby a vše na dort naleznete v naší nabídce.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix Maďarsko | EAN: 5999566813351

Složení: cukr, kokosový tuk, glukózový sirup, pitná voda, černé potravinářské barvivo E153, škrob: bramborový škrob, xanthanová guma, zahušťovadlo: dextrin, CMC, aroma: vanilkový olej, konzervant: sorban draselný, zvlhčovadlo: glycerin, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1683 kJ/402 kcal, tuky 7,43 g (z toho nasycené 6,84 g), sacharidy 84,18 g (z toho cukry 80,17 g), vláknina 0,97 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5999566813351
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
Potahový fondán FunCakes | Paste Tiger Orange - oranžová 250g
💰 AKCE
62 Kč
Měrná cena: 24,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514852
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
195b052c2c4c3f38a8404fdeae9925d7
💰 AKCE
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514470
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
b72d7507586366a455d67d65d54f4bd7
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514340