Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená

82 Kč Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
82 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
78 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort v zářivě červené barvě

Sametově jemný fondán pro perfektní výsledek: Červený vanilkový fondán Smartflex Soft představuje ideální volbu pro každé kreativní pečení a potahování. Vláčná hmota se snadno vyvaluje, netrhá se a vaše dorty promění v profesionální cukrářské dílo.

Proč si produkt zamilujete

Měkká a tvárná konzistence: Poddajná struktura výborně přilne ke korpusu a umožňuje snadno vytvořit bezchybně hladký povrch i drobné ozdoby.

Výrazná barva a příjemná chuť: Sytě červený odstín a jemné vanilkové aroma perfektně pozvednou každý slavnostní i narozeninový dort.

Pohodlné zpracování: Pro snadnou práci poslouží nepřilnavá silikonová podložka, hladký cukrářský váleček na těsto a cukrářská žehlička na fondán. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí tyto cukrářské potřeby i pestrý sortiment pro vše na dort.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix Maďarsko | EAN: 5999566813320

Složení: cukr, kokosový tuk, pitná voda, glukózový sirup, škrob: bramborový škrob, zahušťovadlo: dextrin, xanthanová guma, CMC, aroma: vanilkový olej, konzervant: sorban draselný, červené potravinářské barvivo E129, zvlhčovadlo: glycerin, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1708 kJ/408 kcal, tuky 7,81 g (z toho nasycené 7,73 g), sacharidy 84,97 g (z toho cukry 83 g), vláknina 0,97 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5999566813320
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
195b052c2c4c3f38a8404fdeae9925d7
💰 AKCE
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514470
Bílá potahovací hmota na dort 250 g Odense
104 Kč
Měrná cena: 41,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CUK000447
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811555
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777