Glazura v prášku zlatá - gold glimmer 175g - Super Streusel | Skvělé pro Váš domácí dort

198 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
198 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
188 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Glazura v prášku zlatá - gold glimmer 175g - Super Streusel | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Glazura v prášku zlatá - gold glimmer 175g - Super Streusel ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Glazura v prášku zlatá - gold glimmer 175g - Super Streusel, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Glazura v prášku zlatá. Balení 175 g.
Kategorie: Zrcadlové polevy a lesklé gely
EAN: 4260658667505
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7cfc2b8b5a22f9ab05352961249b78c9
103 Kč
Měrná cena: 39,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337680
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Karamel 250g
57 Kč
Měrná cena: 22,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870751
d2ea6be11cc05783ed8dfe58c761fe44
108 Kč
Měrná cena: 41,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337710
Farcitura, zrcadlová poleva Mirall - Bílá čokoláda 250g
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870676
714e4a82fa0b84cf66cc56907a535050
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123147
a64fe805bc77d8b0617af2525ec5bb84
103 Kč
Měrná cena: 39,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337673
3b0128ead764b219bb9e48a9f2234230
141 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123154
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Neutral 250g
65 Kč
Měrná cena: 26 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870768
Zrcadlová lesklá poleva, Karamel 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870621
Zrcadlová poleva, Farcitura Mango 250g
127 Kč
Měrná cena: 50,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013225