Kakaový prášek 22/24% na pečení 1kg

722 Kč Měrná cena: 72,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
722 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
686 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kakaový prášek 22/24% na pečení 1kg
Kakaový prášek 22/24% na pečení 1kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Intenzivní čokoládová chuť pro vaše luxusní dorty

Prvotřídní kakaový prášek pro náročné: Špičkový kakaový prášek BLANXART s vysokým obsahem tuku dodá vašim receptům hlubokou barvu a nezaměnitelně plné čokoládové aroma. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tuto surovinu španělských mistrů, která promění každé sladké tvoření v mimořádný kulinářský zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Vysoká tučnost 22–24 %: Zajišťuje dokonalou vláčnost a sametovou texturu těst i krémů, když připravujete reprezentativní čokoládový narozeninový dort.

Výrazné aroma: Kakao má výraznou vůni, která nádherně provoní korpusy, polevy i domácí lanýže a posune vaše domácí i profesionální pečení na novou úroveň.

Skvělá rozpustnost: Prášek se snadno zapracovává do tekutých i sypkých směsí a skvěle doplňuje další oblíbené cukrářské potřeby, abyste snadno pořídili vše na dort bez zdlouhavého hledání.

Parametry a složení

Značka: BLANXART | EAN: 8435438422940

Složení: kakaový prášek, regulátor kyselosti uhličitan draselný

Tučnost: 22 - 24%

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1738 kJ/419 kcal, tuky 23 g (z toho nasycené 14 g), sacharidy 18 g (z toho cukry 0,5 g), vláknina 27 g, bílkoviny 21,5 g, sůl 0 g

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 8435438422940
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská bílá poleva Carla 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690028
Mléčná čokoláda 1kg s mlékem 32%
336 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180908472
Hořká čokoláda Raval 71% 1kg
730 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41172/C8
Bílá čokoláda s karamelem 29% 250g
235 Kč
Měrná cena: 94 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007771
100% Kakaové máslo v prášku Mycryo 600g
1 131 Kč
Měrná cena: 188,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522546231
d4148d2b6c5d436d02528f847efb19ed
201 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515576
Pravá bílá čokoláda Born 28% 5kg
2 407 Kč
Měrná cena: 48,14 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438442450
0660ae571fe9caf7d997001f5ac9a75a
8720512690545
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
736 Kč
Měrná cena: 73,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41170/C8
2bb817b1f3f06b17af0fde709e5863ba
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024238