KOTÁNYI Pepř čtyřbarevný celý 570 g

933 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
933 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
886 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
KOTÁNYI Pepř čtyřbarevný celý 570 g

Detailní popis produktu

KOTÁNYI Pepř čtyřbarevný celý 570 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . KOTÁNYI Pepř čtyřbarevný celý 570 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

PEPŘ ČTYŘBAREVNÝ CELÝ

Složení produktu KOTÁNYI Pepř čtyřbarevný celý 570 g:


PepřČerný pepřBílý pepřZelený pepřRůžové bobule

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 570g
Kategorie: Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
EAN: 8590132024637
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 3
Kód výrobce: 691.04
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové tyčinky Choceur Kipferl Traum 200 g
62 Kč
Měrná cena: 31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493399
Čokoládové tyčinky Spekulatius Fest Choceur 200 g
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493160
Čokoládová lízátka Monarc Schoko Lolly 150 g (10 ks)
74 Kč
Měrná cena: 7,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4061461708290