Zelená čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g

69 Kč Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zelená čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Zelená čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v umělecká díla se zelenou čokoládovou tubičkou

Snadné zdobení: S touto praktickou tubičkou od Cake Masters zvládne každý vytvořit profesionální filigrány a nápisy, které posunou vaše dorty na novou úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální kreativita: Tubička je ideální pro kreslení detailních motivů na pečicí papír, které po ztuhnutí ozdobí každý narozeninový dort.

Jednoduchá příprava: Stačí tubičku krátce nahřát ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě a můžete začít tvořit jedinečné dekorace, které nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Univerzální použití: S tímto pomocníkem snadno doplníte další cukrářské potřeby pro dokonalý vizuální výsledek vašich sladkých výtvorů.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712390425

Složení: Cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E 322 (SÓJOVÝ lecitin); sůl, aroma, barvivo: E 160a (karoteny); E 133 (Brilantní modř FCF).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2458 KJ / 587 kcal, tuky 42,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 38,9 g), sacharidy 48,7 g (z toho cukry 47,2 g), protein 2,8 g, sůl 0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712390425
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Lyofilizované fíky 35g Brix
98 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402420
Cukrářská čokoláda na psaní
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313981
a40e7fa070a566f8dd5dd6248ee2ec05
318 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277121754
Pektin NH 40g
114 Kč
Měrná cena: 285 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381
f9fb8c3ce8974867691d37e44b7e26d5
96 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617900130
Tekutý lesk 20ml
63 Kč
Měrná cena: 315 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211693666
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
4cb5b44f2d675e2fa48ef676bb6be7d1
190 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599774278
Glukózový sirup 500g
138 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691204
37f6293eac922840ae394bef85dcfa35
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229007957
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4311501703724
10880 CM108800
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 33,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308802