LorAnn Aroma - emulze Banán 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

174 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
174 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
165 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma - emulze Banán 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma - emulze Banán 118ml - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma - emulze Banán 118ml - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

LorAnn banánové aroma pro přípravu chutných dezertů. Objem 118 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 023535740081
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
233 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
Potravinářské aroma - broskev 20ml
30 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
Káva - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550323
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
199 Kč
Měrná cena: 13,27 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
Hruška - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE
35 Kč
(–20 %)
Měrná cena: 175 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
Dr. Oetker Extrakt Bourbon vanilka Madagaskar
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623582
Meruňky - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550507
3678e6329e9b256bfee29f340ba6e2fe
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (56 ks)
8590105550019
Čokoláda - Aroma do potravin 20ml
43 Kč
Měrná cena: 215 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550149
76bd87bfcb32a5b393b42cdf904a4461
236 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304299807