LorAnn Aroma citron 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

174 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
174 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
165 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma citron 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma citron 118ml - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma citron 118ml - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrářské aroma s příchutí citronu, není vyrobeno na bázi alkoholu. Balení 118 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 023535758086
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Vlašský ořech - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550682
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
76bd87bfcb32a5b393b42cdf904a4461
284 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304299807
Potravinářské aroma - broskev 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
Mandle hořká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550446
Dr. Oetker Extrakt Bourbon vanilka Madagaskar
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623582
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550569
Jahoda - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE TRVANLIVOST
41 Kč
Měrná cena: 205 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550262
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
Káva - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550323