LorAnn Aroma čokoláda, super silný 3,7ml - LorAnn | Skvělé pro Váš domácí dort

80 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
80 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
76 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma čokoláda, super silný 3,7ml - LorAnn | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma čokoláda, super silný 3,7ml - LorAnn ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma čokoláda, super silný 3,7ml - LorAnn, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Super silné aroma čokoláda. Balení 3,7 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 293123
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
Potravinářské aroma - broskev 20ml
30 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
Čokoláda - Aroma do potravin 20ml
43 Kč
Měrná cena: 215 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550149
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
d2d130edfe709b5829112d6eb7952d9e
225 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255490
Vlašský ořech - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550682
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
Mandle sladká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
8590105550460
Aroma do potravin 20ml - Švestkové
40 Kč
Měrná cena: 200 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550606
29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
233 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326