LorAnn Aroma hruška, super silný 3,7ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

80 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
80 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
76 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma hruška, super silný 3,7ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma hruška, super silný 3,7ml - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma hruška, super silný 3,7ml - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

LorAnn Aroma s příchutí hrušky pro marcipán, čokoládu a další. 100 % přírodní aroma.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 293733
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dr. Oetker Extrakt Bourbon vanilka Madagaskar
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623582
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
Hruška - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE
35 Kč
(–20 %)
Měrná cena: 175 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Lískový ořech - Aroma do potravin 20ml
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550408
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
199 Kč
Měrná cena: 13,27 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
Aroma do potravin 20ml - Švestkové
40 Kč
Měrná cena: 200 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550606
Potravinářské aroma - broskev 20ml
30 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582