LorAnn Aroma - emulze malina 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

174 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
174 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
165 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma - emulze malina 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma - emulze malina 118ml - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma - emulze malina 118ml - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

LorAnn malinové aroma pro přípravu chutných dezertů. Objem 118 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 023535764087
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

3678e6329e9b256bfee29f340ba6e2fe
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (56 ks)
8590105550019
Dr. Oetker Extrakt Bourbon vanilka Madagaskar
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623582
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8590105551917
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
d2d130edfe709b5829112d6eb7952d9e
270 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255490
Káva - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550323
Kokos - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550385
Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550569
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
255 Kč
Měrná cena: 17 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
e61b4f8cafe50c6c7719ae4181c4d01a
52 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550484
29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
Meruňky - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550507