LorAnn Aroma Red Velvet 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

174 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
174 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
165 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma Red Velvet 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma Red Velvet 118ml - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma Red Velvet 118ml - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

LorAnn Aroma s příchutí Red Velvet, marcipán, čokoládu a další. 100 % přírodní aroma.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 023535762083
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
80 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
d2d130edfe709b5829112d6eb7952d9e
225 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255490
Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550569
Aroma do potravin 20ml - Švestkové
40 Kč
Měrná cena: 200 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550606
Lískový ořech - Aroma do potravin 20ml
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550408
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Kokos - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550385
e61b4f8cafe50c6c7719ae4181c4d01a
38 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550484
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
8590105551917
Vlašský ořech - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550682
76bd87bfcb32a5b393b42cdf904a4461
236 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304299807
Potravinářské aroma - broskev 20ml
30 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101