LorAnn Aroma Vanilka 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

174 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
174 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
165 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma Vanilka 118ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma Vanilka 118ml - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma Vanilka 118ml - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

LorAnn vanilkové aroma pro přípravu chutných dezertů. Objem 118 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 023535742085
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
Mandle sladká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
8590105550460
3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
Dr. Oetker Extrakt Bourbon vanilka Madagaskar
77 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072623582
Meruňky - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550507
Vanilkový extrakt Madagascar Bourbon Vanilla Gourmet 200ml
339 Kč
Měrná cena: 169,50 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4779060690150
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
Rum - Aroma do potravin 20ml
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8590105551917
737c0ec9ad0e0cfa462d717ae02532b0
255 Kč
Měrná cena: 17 Kč / 1 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255391
Aroma do potravin 20ml - Švestkové
41 Kč
Měrná cena: 205 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550606
811a92fea06d05ee0d0e769baef2f476
💰 AKCE
41 Kč
(–19 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224