Marcipán 26% na dort a modelování 250 g

99 Kč Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
99 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
94 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipán 26% na dort a modelování 250 g
Marcipán 26% na dort a modelování 250 g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Vláčný mandlový marcipán pro dokonalé dorty i jemné modelování

Snadné zdobení bez kompromisů: Hledáte spolehlivého pomocníka pro slavnostní pečení? Tento marcipán promění každý narozeninový dort v umělecké dílo a specializovaný eshop Sladké potřeby vám nabízí vše na dort přehledně na jednom místě.

Proč si produkt zamilujete

Perfektní potahování: Hmota spolehlivě pokryje celý korpus o průměru 26 cm, přičemž hladký výsledek zajistí správný cukrářský váleček.

Poctivá mandlová chuť: Obsah 26 % mandlí dodává hmotě tradiční plnou chuť a vláčnost, kterou ocení začátečníci i profesionální cukrářské potřeby.

Kreativní modelování ozdob: Hmota se skvěle hodí na tvarování růžiček či figurek, při jejichž tvorbě pomůže detailní cukrářská modelovací kostice a pro pestré odstíny také kvalitní potravinářské barvivo.

Parametry a složení

Značka: Dr. Oetker Česká republika | EAN: 8595072640992

Složení: cukr, 26 % MANDLE, voda, invertní cukerný sirup, glukózový sirup, zvlhčující látka (sorbitoly), etanol.

Alergeny: SKOŘÁPKOVÉ PLODY a výrobky z nich.

Skladování: Skladujte v suchu.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1815 kJ / 432 kcal, Tuky 14 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1.3 g), Sacharidy 69 g (z toho cukry 64 g), Vláknina 3.3 g, Bílkoviny 5.7 g, Sůl 0 g.

Kategorie: Marcipán
EAN: 8595072640992
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

b8c32e61556538c882f5531f6519b623
93 Kč
Měrná cena: 930 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860472
150g barvený 30% marcipán na dort - černý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440620
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440347
150g barvený 30% marcipán na dort - zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440873
150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440613
150g barvený 30% marcipán na dort - zářivě červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440651
150g barvený 30% marcipán na dort - krémový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440712
Poctivý německý marcipán 54% - 200g 1:1
Z RAKOUSKA 🇦🇹
77 Kč
Měrná cena: 38,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (30 ks)
4002575043297
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440880
4a5d220a6ea1dc4b4acbc91a66d92610
93 Kč
Měrná cena: 930 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860458
150g barvený 30% marcipán na dort - modrý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440637
69e1d520482b5d91a951ee1cff9b5a3c
305 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692211