Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

305 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
305 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
290 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Marcipán přírodní je vyroben z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 1 kg v balení.
Kategorie: Marcipán
EAN: 8720512692211
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440347
Poctivý německý marcipán 54% - 200g 1:1
Z RAKOUSKA 🇦🇹
77 Kč
Měrná cena: 38,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (30 ks)
4002575043297
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440477
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
332 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440019
150g barvený 30% marcipán na dort - růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440644
150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440613
4a5d220a6ea1dc4b4acbc91a66d92610
120 Kč
Měrná cena: 1 200 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860458
df744fa0cb7616a501cfe1b55aec7216
156 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512692204
97ad73e24bbb5d4eaa12fb5777f4b117
157 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692303
Mandlový marcipán 2,5kg - 25% (1:4)
746 Kč
Měrná cena: 29,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
31330