Marcipánová CESMÍNA - 45ks (17g) Dekorace na vánoční cukroví

77 Kč Měrná cena: 452,94 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
77 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
73 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipánová CESMÍNA - 45ks (17g) Dekorace na vánoční cukroví

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Ručně vyrobené tvary z kokosové modelovací hmoty s příchutí aroma sladkých mandlí.

Jedná se o tuhou dekoraci, nedoporučujeme k přímé konzumaci, spíše jako dekoraci na pečení.

Použití na dorty, zákusky, svatební dorty atd. 

Rozměry cca 2 X 1 cm. Hmotnost: cca 17 g. Obsahuje cca 43-47 ks.

Složení: cukr, amylin, vaječný bílek(alergen), glukózový sirup, kys.citrónová E330, žvýkací guma, přír.a přírodně identické arom.látky, antioxidant BHA E320, barviva:E104*, E110*, E124*, E132,E129*,E151,E171. Leštící látky: E901,E903,E904. *Tato barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Minimální trvanlivost: 4/2024

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

424eadf8a3256fdf663fb9cf9217be64
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990318
Babiččina volba - Mouka Špaldová hladká pro pekaře a cukráře 1kg
💰 AKCE
58 Kč
(–9 %)
Měrná cena: 5,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8594060910406
13571 CM135710
Z NĚMECKA 🇩🇪
282 Kč
Měrná cena: 1 128 Kč / 1 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712335693
f8c44338845bca77b37d2c3e07ec8c9d
28 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021413793
05361473fda03658f7580fae6ef6af85
400 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712306938
65616850045f9b7ffe0ea8da76f17076
💰 AKCE
123 Kč
Měrná cena: 30,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514463
Kouzelné mlýnky sladký sen
196 Kč
Měrná cena: 65,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590132430216
Cukrová dekorace na Halloween
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 800 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462172030
10692 CM106920
Z NĚMECKA 🇩🇪
336 Kč
Měrná cena: 3 360 Kč / 1 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712306921
Sada jedlých dekorací na cukroví | 12 ks /18506
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
Měrná cena: 10,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462148813
4ed3a8a8becf7b02ca52548706011a5d
35 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934473
6bb5891b0fe20cb537ee0cc2a4d214d3
💰 AKCE
155 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
APO-719