Marcipánová dekorace - VÁNOČNÍ HVĚZDIČKY 10 ks - 3 cm /11937CM

137 Kč Měrná cena: 13,70 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
137 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
130 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Marcipánová dekorace - VÁNOČNÍ HVĚZDIČKY 10 ks - 3 cm /11937CM
11937 CM119370
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Okouzlující vánoční hvězdičky pro vaše sváteční pečení

Proměňte domácí pečení v umělecké dílo s hotovými marcipánovými dekoracemi. S naším eshopem Sladké potřeby vytvoříte během chvilky profesionálně vypadající narozeninový dort nebo sváteční cukroví, které nadchne každou návštěvu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Každá hvězdička o průměru 30 mm dodá vašemu dezertu punc luxusu a eleganci, kterou nabízí jen kvalitní cukrářské potřeby.

Okamžité použití: Zapomeňte na zdlouhavé vykrajování, tyto hotové ozdoby stačí jen vybalit a umístit na váš dort nebo vánoční sladkosti.

Kreativní variabilita: Hvězdičky můžete doplnit o prachový lesk a vytvořit tak jedinečný vizuální efekt pro každou slavnostní příležitost.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712319372

Složení: Cukr, MANDLE (27%), glukózový sirup, rýžový olej, kukuřičný škrob, aroma, leštící látka: E 904, včelí vosk; zvlhčovadlo: invertáza; zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Carthamus koncentrát, barviva: E 160a, E 172. Může obsahovat stopy OŘECHŮ a VAJEC.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1750 KJ / 418 kcal, tuky 0,3 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 75 g (z toho cukry 66 g), protein 4,5 g, sůl 0,2 g.

Skladování: Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu a uchování tvaru.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 4250712319372
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811531
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276