Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg EXPIRACE 4/2026

standardní cena: 544 Kč –72 % 150 Kč Měrná cena: 3,75 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
150 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
143 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg EXPIRACE 4/2026
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg
544 Kč –72 %

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Zeelandia Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg

Zažijte chuť léta po celý rok s Meruňkovým džemem extra Darinka od Zeelandia! Tento český produkt představuje spojení mimořádně kvalitního ovoce a minimálního množství cukru, což z něj činí ideální volbu pro milovníky autentických ovocných chutí a zdravého životního stylu.

Hlavní vlastnosti marmelády Darinka Meruňková:

  • Vysoký podíl ovoce: Džem je vyroben z pečlivě vybraných, nejkvalitnějších meruněk, které zajišťují jeho přírodní a charakteristickou chuť.
  • Minimální množství cukru: Přidaný pouze v nezbytném množství, aby podpořil chuť ovoce a nepřehlušil ji.
  • Přírodní konzerva: Džem je připraven bez umělých konzervantů, což zaručuje, že si zachová svou kvalitu a čerstvost.
  • Bohatý na živiny: Obsahuje lehce stravitelné sacharidy, vitamíny a další živiny, prospěšné pro naše zdraví.

Využití v cukrářské výrobě a kuchyni:

  • Perfektní pro snídaně: Ideální na palačinky, lívanečky, omelety, vafle, nebo jako dochucení jogurtů, müsli a cereálií.
  • Vynikající do dezertů: Může být použit jako přídavek do dezertů a zmrzliny, což jim dodá jedinečnou ovocnou chuť.
  • Univerzálnost v použití: Skvělý pro přípravu smoothie, a dokonce i jako zdravá alternativa pro sendviče.
  • Sezónní chuť po celý rok: Ideální volba v období, kdy je čerstvé ovoce nedostupné, zejména v zimních měsících.

Proč si vybrat tento džem?

  • Podpora zdravého životního stylu: Díky přírodnímu složení a vysokému obsahu ovocných složek je to nejen chutný, ale i zdraví prospěšný výrobek.
  • Český produkt: Podporou tohoto výrobku přispíváte k lokální produkci.
  • Jedinečný zážitek chutí: Každá lžička je jako skok zpět do letních dnů plných zralého ovoce.

Závěrečné doporučení:

Meruňkový džem extra Darinka od Zeelandia je více než jen džem – je to sklenice plná letních vzpomínek a zdraví. Objevte jeho možností v kuchyni a užijte si jeho bohatou chuť a výživové hodnoty každý den. Bez ohledu na roční období můžete potěšit své chuťové pohárky i své tělo tímto výjimečným ovocným produktem. Sáhněte po nejlepší chuti přírody s produktem, který si zamilujete!

Náplně DARINKA jsou vařené náplně, vyráběné s velkou péčí podle tradičních receptur, ale s využitím moderních výrobních technologií.

Složení:

Meruňky-kusové ovoce (45%), cukr, glukózo-fruktózový sirup, kyselina E330, želírující látka E440(i), voda.

Nutriční hodnoty na 100g:

Energetická hodnota 1086 kJ/ 259 kcal, Tuky 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 63,4 g, z toho cukry 59,7 g, Bílkoviny 0,3 g, Sůl 0,01 g.

 
Země původu: Česká republika
 
Výrobce: Zeelandia spol. s r.o. Adresa: Malšice 267, 391 75 Malšice
 
Kategorie: Džem, marmeláda a med
EAN: 8595560620833

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jahoda - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)
159 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 15,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586000490635
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)
151 Kč
Měrná cena: 15,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586000490642
Květový med ze Slovenska - Zlatý úl 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8586013542017
Ovocná náplň Meruňka 1kg
145 Kč
Měrná cena: 14,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
HLAVAC-0593
Termostabilní ovocná náplň, Frugella Višeň 1kg
221 Kč
Měrná cena: 22,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
10003636
6c7a4b42fac12ab0ce152f7e04beb592
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595122315733
Jahoda - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg
471 Kč
Měrná cena: 11,77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595560620734
Džem Carrefour pomerančový se třtinovým cukrem 370 g
50 Kč
Měrná cena: 13,51 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
3270190114888
Džem Carrefour ostružinový se třtinovým cukrem 370 g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3560070702152
99ebdcfa50e722c840c09dffb8c11134
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595122315702
Džem Carrefour z jahod se třtinovým cukrem 370 g
59 Kč
Měrná cena: 15,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
3560070369690
Ovocná náplň Mango & Maracuja 1kg
201 Kč
Měrná cena: 20,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-106201