Jahoda - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)

standardní cena: 173 Kč –8 % 159 Kč Měrná cena: 15,90 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
159 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
151 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Jahoda - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)
Jahoda - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)
173 Kč –8 %

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Ovocná náplň - marmeláda Darinka Jahoda

Náplně DARINKA jsou vařené náplně, vyráběné s velkou péčí podle tradičních receptur, ale s využitím moderních výrobních technologií.

Darinka ovocná náplň Jahoda (1 kg) je hotová jahodová náplň připravená k okamžitému použití – stačí otevřít a plnit. Je ideální pro všechny, kdo chtějí mít jistotu skvělé chuti i konzistence bez zdlouhavé přípravy. Obsahuje 60 g ovoce na 100 g. Jahodová dřeň, použitá pro výrobu marmelády, vytváří dokonale vyváženou ovocnou chuť se svěží kyselinkou a přírodní vůní po jahodách.

Složení: 

jahody zmrazené (47%), cukr, regulátor kyselosti: E330, želírující látka: E440, konzervační látka E 202.

Hmotnostní podíl ovoce v 1 kg výrobku nejméně 600 g.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1116 kJ
Energetická hodnota kcal 266,7 kcal
Tuky 0,05 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,00 g
Sacharidy 64,6 g
    - z toho cukry 60,9 g
Bílkoviny 0,19 g
Vláknina 1,17 g
Sůl 0,01 g

 

Země původu: Slovensko

Kategorie: Džem, marmeláda a med
EAN: 8586000490635

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)
173 Kč
Měrná cena: 17,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586000490642
Zeelandia Slazená švestková povidla v sáčku 1 kg
114 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
10000842
Ovocná náplň Višeň 1kg
235 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0620
Džem Carrefour ostružinový se třtinovým cukrem
77 Kč
Měrná cena: 20,81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3560070702152
Ovocná termo náplň, Frugella Meruňkový gel 1kg
💰 AKCE
167 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 16,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
10003634
Meruňková náplň 1kg
384 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199716428
Tradiční ovocná směs Hamé LINECKÁ
45 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594001697007
Ovocná náplň, Frugella Borůvkový gel v cukrářském sáčku 1kg
189 Kč
Měrná cena: 18,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
10003631
99ebdcfa50e722c840c09dffb8c11134
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595122315702
Džem Carrefour kaštanový s vanilkou 370 g
76 Kč
Měrná cena: 20,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
3560070272600
Ovocná náplň Jahoda 1kg
168 Kč
Měrná cena: 16,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0607
Slazená povidla švestková 1kg
168 Kč
Měrná cena: 16,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0698