Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
🍪
Tento web používá soubory cookie
🍪
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
JEDLÝ PAPÍR
ZDOBENÍ
MARCIPÁN A HMOTY
SUROVINY - INGREDIENCE
BARVIVA
VÝPRODEJ A SLEVY
AKCE PRO TENTO TÝDEN
PEČEME NA HALLOWEEN
NOVINKY
PEČEME NA VÁNOCE
Speciál - Sladké zdobení
JEDLÉ PAPÍRY
OBLÍBENÉ MOTIVY - podle názvu
Tisk z vlastního obrázku
Koláže - víceobrázkové
Jedlý papír na CUPCAKES
Jedlé papíry na dort: hranaté
Svátky a události - jedlý papír
Abecední katalog - 6000 motivů
Jedlé papíry - 1400 motivů
Dekorace z jedlého papíru
Gel na jedlý papír
Jedlý papír: BING
Cars - Auta
Fotbal
Frozen - Ledové království
Jednorožec - Unicorn
Kouzelná beruška a černý kocour (Miraculous)
L.O.L. Surprise (LOL)
Mickey a Minnie
Minecraft
Spiderman
Star Wars
Tlapková patrola - Paw patrol
Transformers
Hot Wheels
Máša a Medvěd
Prasátko Peppa
Kouzelná beruška a černý kocour | Miraculous
Lilo a Stitch
Gábinin kouzelný domek
S možností napsat jméno
MARCIPÁN A FONDÁN
Přípravky pro cukrové hmoty
Potahovací hmoty
Modelovací hmoty
Marcipán
Plastická čokoláda
Sypké směsi na výrobu marcipánu
BARVIVA
Airbrush barvy
Gelové barvy
Fixy a psací gely
Barvy ve spreji
Ve spreji sametový efekt
Tukové barvy na čokoládu
Potravinářské bělidla a bílé barviva
Kakaové máslo barevné
Laky, lesky, zchlazovače sprej
Metalické tekuté barvy
Prachové lesky - barvy s leskem a perletí
Prachové barvy
Práškové vodorozpustné Natural
Práškové barvy vodou rozpustné
Tekuté vodorozpustné Natural
Sweet Sticks EdibleArt - tekuté
Temperové barvy
Olejové barvy pro cukráře
POTRAVINY
Právě letí VELIKONOCE
Sladké cukrovinky
Vše pro vaření
Sladké pečení
Máslo, margaríny, tuky
Dresingy, hořčice, kečup, dipy
Konzervy a zavařeniny
Luštěniny
Rýže
Trvanlivá a instantní jídla + masové konzervy
Italské těstoviny a pasta
Levné těstoviny
Pečivo - trvanlivé
Racio - zdravá strava
Snack bar - slané pochutiny
Káva, čaj, kakao a nápoje
Cereálie, müsli a instantní kaše
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Suché plody, ovoce, ořechy
Nápoje a sirupy
Krmiva - zvířátka
Trvanlivé mléko
CHLAZENÉ mléčné potraviny, vejce
Gumové bonbóny a dražé
Cukrářské korpusy a pečivo
CUKRÁŘSKÉ KOŠÍČKY
FIGURKY Z MARCIPÁNU
DORTOVÉ RŮŽE A KVĚTY
Lístky k růžičkám a květům
JEDLÉ SUŠENÉ KVĚTINY
KRABICE A PODLOŽKY
Dózy a krabičky na cukroví
Dortové krabice
Dortové tácy PLAST
Dortové podložky
Dortové krajky
CUKRÁŘSKÉ POMŮCKY
Italské formy na čokoládu | Silikomart
Airbrush fixírky
Cukrářské nože a palety
Dávkovače a láhve
Dortové formy a plechy
Formy na pečení
Kuchyňská měřidla
Jedlá krajka - formy
Karty a špachtle
Likérové špičky
Literatura
Lízátka
Práce s čokoládou - formy
Práce s hmotou
Metly
Mřížky na chladnutí
Naznačovače
Ošatky na kynutí
Podložky pracovní a pečící
Polystyrenové makety na dorty
Rozkrajovače dortů
Speciální pomůcky
Separační plata a řecké sloupy
Silikonové formy a náčiní
Síta a cukřenky
Šablona na laskonky
Šablony na dort - stencil
Štětce a štětečky
Tescoma
Výroba květin, drátky
Zdobení krémem - pomůcky
Zmrzlina a nanuky
Výztuhy a sloupky
Ráfky - formy bez dna
DORTOVÉ STOJANY
Kleště servírovací
Řecké sloupy a sloupky
Designové stojany
Držáky na muffiny a cupcakes
Patrové stojany
Poklopy a podnposy
Otočné stojany - točny
Klasické a pevné stojany
Stojánky na makronky
Zákuskové stojany
Lopatky na dorty
VYKRAJOVÁTKA
TVOŘÍTKA
Vánoční vykrajovátka
Vyklápěcí formičky
Abeceda a číslice
Dopravní prostředky
Květinové vykrajovátka
Mini vykrajovátka
Nerezové vykrajovátka
Ostatní vykrajovátka
Vykrajovátka na celý plech
Vykrajovátka různé tvary
Sady
Velikonoční vykrajovátka
Vykrajovačky SMOLÍK
Trubičky
Zvířátka
DORTOVÉ DEKORACE
NEJEDLÉ dekorace
Zapichovací dekorace do dortu
Dortové stuhy
Svatební figurky
DR.OETKER PEČENÍ
ZÁPICHY
Zápichy s českým textem
Číslovky a písmena
Láska a svatba
Dortový zápich na vaše přání
Vícebarevné dortové zápichy
Papírové zápichy na dorty a cupcakes
OSLAVA
Balonky
Fontánky, prskavky a svíčky
Kelímky a brčka
Konfety, čepičky a doplňky
Lampiony
Papírové ubrousky
Papírové talíře
Piňáty na rozbití
Ubrusy a prostírání
Vše pro zabalení dárku
Sezónní a tematické dekorace
DÁRKY
DORTOVÉ SVÍČKY
FONTÁNKY A PRSKAVKY
CUKRÁŘSKÉ OBALY
Krabice na cukroví
Kelímky na nápoje
Dortové pásky a fólie
Fólie potravinové
Kelímky na zmrzlinu
Krabice na dorty, zákusky a pralinky
Nádoby hliníkové
Pohárky na dezerty
Balící pomůcky, pásky,papír
Podložky pod dort, dezert
Papírové tácky
Alobal a kuchyňské folie
Jednorázové nádobí
ZAVAŘOVÁNÍ
VYBAVENÍ DO KUCHYNĚ
PAPÍRNICTVÍ, KANCELÁŘ
TIPY - DÁREČKY
PEČEME NA VALENTÝNA
PEČEME NA VELIKONOCE
Značky
4-Mix
Amscan - Riethmüller
Cake Masters
Cakesicq
Dr. Oetker
Felcman
FunCakes
Master Martini
PartyDeco
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
METRO Chef
METRO Chef
, Strana 3
Otevřít filtr
Cena
26
Kč
2344
Kč
1
26
2344
Na skladě
6
💰 AKCE
16
NOVINKA
0
TIP
0
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
Rajčata sušená půlky 1540 g
376 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182125396
Rajčatový protlak 800 g
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595241522036
Rýže Arborio 5 kg
467 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595237404971
Rýže Basmati 5 kg
346 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8586012213666
Rýže Carnaroli vakuovaná 1 kg
112 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182230236
Rýže Carnaroli vakuovaná 5 x 1 kg
502 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182230250
Plánujete dort pro děti? Největší radost, udělá dětem barevný dort s jedlým papírem. Nabízíme nekonečné množství jedlých obrázků na dorty. Jdeme s trendy a stále aktualizujeme nabídku.
Prohlédnout nabídku
Rýže dlouhozrnná parboiled 5 kg
240 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595237412419
Rýže jasmínová 5 kg
246 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595237415410
Rýžový ocet 1 l
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182265597
Saturejka drhnutá 66 g
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182058526
Semínko lněné 250 g
38 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081571607
Sezam loupaný 1 kg
227 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081570488
Sezam loupaný 250 g
71 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081571683
Sezam loupaný 5 kg
1 027 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081570631
Sezam loupaný černý 250 g
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081571690
Skořice celá 300 g
240 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182060970
Skořice mletá 150 g
107 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
4337182060925
Skořice mletá 360 g
210 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182060871
Sladká chili omáčka 1 l
127 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182285250
Sladko-kyselá omáčka 1 ks
187 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182405931
Slunečnice loupaná 1 kg
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081570471
Slunečnice loupaná 250 g
35 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081571706
Slunečnice loupaná 5 kg
529 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081570624
Smažené kuře 800 g
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182061946
Směs lesních hub sušená 100 g
257 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8594045873771
Směs ořechů 500 g
378 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081571997
Směs ořechů a ovoce 500 g
212 Kč
Měrná cena:
42,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081572031
Spaghetti 1 kg
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182230212
💰 AKCE
Spaghetti semolinové 5 kg
301 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182254201
Spaghettini 1 kg
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182230205
Sushi Rice 10 kg
747 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182260257
Sushi Rice 2 kg - rýže top kvalita, profi gastro
165 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182260233
Sušená rajčata půlky 1000 g
361 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182235880
Sušená rajčata půlky 660 g
180 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182256304
Tagliatelle verde těstoviny 1 kg
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182230311
Tagliatelle yellow 1 kg
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182230274
Tandoori koření 150 g
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182064596
💰 AKCE
Topping příchuť jahoda 1 kg
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182033745
💰 AKCE
Topping příchuť karamel 1 kg
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182033776
💰 AKCE
Topping příchuť lesní směs 1 kg
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8594023094549
💰 AKCE
Topping příchuť malina 1 kg
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182055075
💰 AKCE
Topping příchuť tmavá čokoláda 1 kg
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182056140
💰 AKCE
Topping příchuť Toffee 1 kg
195 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182056188
Tortilla chips BBQ 750 g
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182137481
Tortilla Chips Hot 750 g
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4018905027851
Tortilla Chips Mild 750 g
120 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4018905027875
Tuňák v oleji 1 kg
331 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182244783
Tuňák ve vlastní šťávě 1 kg
331 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182244769
Tykev jádra loupaná 200 g
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081571386
Tykev jádra loupaná 500 g
181 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081570587
Tykev loupaná 5 kg
1 511 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081570655
Tymián 60 g
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182064800
Vlašská jádra 5 kg
2 267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
446596
Vlašská jádra sekaná 500 g
181 Kč
(–19 %)
Měrná cena:
362 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595081585550
Zmrzlinová směs čokoládová příchuť 2 kg
796 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8594006843911
Zmrzlinová směs vanilková příchuť 2 kg
724 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8594006843782
Zmrzlinové oplatky srdce 200 ks
378 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182221616
Zmrzlinové trubičky 200 ks
381 Kč
Měrná cena:
1,91 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
4337182109358
Žampiony sušené 2 - 7 ks CZ 100 g
151 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8594045871227
💰 AKCE
Kmín římský celý 380 g
239 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
4337182061434
METRO Chef Cizrna ve slaném nálevu 400 g
– prodej po kartonu 6 ks
26 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
8595241525921
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
301
položek celkem
Nahoru