Mirror Glaze růžová 260g - hotová zrcadlová poleva připravená za 20 vteřin - Farcitura Mirall

108 Kč Měrná cena: 41,54 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
108 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
103 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mirror Glaze růžová 260g - hotová zrcadlová poleva připravená za 20 vteřin - Farcitura Mirall
Mirror Glaze růžová
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort se zrcadlovým leskem

Získejte profesionální výsledek jako z luxusní cukrárny díky naší hotové polevě Mirror Glaze. S tímto produktem z nabídky eshop Sladké potřeby bude vaše pečení hračka a výsledné dorty získají neodolatelný, zrcadlově hladký povrch během několika minut.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Blesková příprava: Polevu stačí jednoduše zahřát v mikrovlnné troubě a během chvilky je připravena k použití na vaše dezerty.

Kreativní možnosti: Kombinujte různé barvy a vytvořte úchvatný efekt mramorování, který posune zdobení dortů na novou úroveň.

Snadná manipulace: Pro dosažení perfektního rozlivu doporučujeme používat cukrářskou mřížku, díky které bude vše na dort vypadat naprosto precizně.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712337697

Složení: Voda, cukr, glukózový sirup, ztužený rostlinný tuk (palmový), sušené PLNOTUČNÉ MLÉKO, sušená SLADKÁ SYROVÁTKA, olej (slunečnicový), želatina, barvivo: E 122; Kyselina citronová, extrakt z bourbonské vanilky, emulgátor: řepkový lecitin, sorban draselný.

Nutriční hodnoty: Energie 1289 KJ / 306 kcal, tuky 9,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 6,2 g), sacharidy 52,4 g (z toho cukry 42,6 g), bílkoviny 1,8 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Zrcadlové polevy a lesklé gely
EAN: 4250712337697
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7cfc2b8b5a22f9ab05352961249b78c9
103 Kč
Měrná cena: 39,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337680
a64fe805bc77d8b0617af2525ec5bb84
103 Kč
Měrná cena: 39,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337673
d2ea6be11cc05783ed8dfe58c761fe44
108 Kč
Měrná cena: 41,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337710
Zrcadlová lesklá poleva, Lesní plody 250g
105 Kč
Měrná cena: 42 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870638
714e4a82fa0b84cf66cc56907a535050
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123147
Zrcadlová poleva, červená Mirall Jahoda 250g
71 Kč
Měrná cena: 28,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870690
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Čokoláda 250g
57 Kč
Měrná cena: 22,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000007088
Farcitura - zrcadlová poleva Mirall Pistácie 250g
100 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870720
Farcitura, zrcadlová poleva Mirall - Bílá čokoláda 250g
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870676
Zrcadlová poleva, Farcitura Mango 250g
127 Kč
Měrná cena: 50,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013225
Zrcadlová lesklá poleva, Mandarinka 250g
104 Kč
Měrná cena: 41,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870652
Zrcadlová poleva, čirá Mirall Neutral 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870713