Moučkový cukr, Vanilkový 10g

13 Kč Měrná cena: 13 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
13 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
12 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Moučkový cukr, Vanilkový 10g

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Labužnický vanilkový cukr v moučkové podobě cukrářské potřeby

Skvělá alternativa pro klasický vanilkový cukr, který je vždy krystal. Posypejte si vánoční cukroví nebo sváteční Honzovi buchty moučkovým cukrem s příchutí vanilky.

Skvěle se hodí na vánoční cukroví jako jsou linecké kytičky nebo pracny:

 

Moučkový cukr s vanilkou se vyrábí jako klasický cukr, který je na jemno mletý a je do něj přidána pravá sušená a drcená vanilka v poměru 0,5%

Složení: 

Moučkový cukr (obsahuje bramborový škrob), mletá vanilka 0,5% , přírodní vanilkové aroma.

Nutriční hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1642 kJ
Energetická hodnota kcal 686 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 96,5 g
    - z toho cukry 96,5 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

 

Země původu:

Česká republika

Kategorie: Cukry
EAN: 8593837266791
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Vitana Cukr vanilínový 5 x 20 g
💰 AKCE
22 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8593837233472
Sladidlo s erythritolem, stevií a sukralózou 100g
61 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016088
6bcdfc84d6577c8a984ae36b3529d5d8
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
989720
d2b6898feccd554ea20a6fb4b119481c
293 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120757
cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
Cukr vanilkový 8g - prémiový
8 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072610704
Cukr skořicový 20 g (11% skořice - prémiová kvalita)
💰 AKCE
8 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (11 ks)
8595072600095
Kurunní extra jemný PUDROVÝ 400 g
40 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9012501007144
Isomalt 250g
💰 AKCE
133 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 53,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5902211691211
Isomalt pro cukrářské dekorace, 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092902024
Cukrářské želé žluté 10 g
💰 AKCE
22 Kč
(–21 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (38 ks)
8595072603584
Želírovací přípravek 50 g
💰 AKCE
28 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (22 ks)
8594067971387