Nylonový cukrářský sáček 50 cm Cake Masters

Položka byla vyprodána…
136 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
136 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
129 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Nylonový cukrářský sáček 50 cm Cake Masters
Nylonový cukrářský sáček 50 cm Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Rádi pracujete s dorty a cukrářským krémem? Tento malý sáček pro drobné práce a malé ruce pomůže

Nylonový cukrářský sáček je nejmenší běžný cukrářský sáček a hodí se pro práci s krémem nebo královskou glazurou. Jeho velikost je předurčena převážně nezkušeným začínajícím cukrářkám a všem kdo preferují malé sáčky, že se jim lépe drží v ruce.

Cukrářské potřeby Cake Masters potěší svojí německou kvalitou

Sáček je opakovaně použitelný ✅ Má ukončovací obšitý lem ✅ Otvor pro zdobící špičku lze upravit dle libosti ✅ Má všité poutko pro snadné skladování a sušení ✅ Materiál určený pro styk s potravinou ✅ Antibakteriální ✅ Kompaktní velikost pro začátečníky ✅ Německá kvalita šití ✅ Skvělá cena ✅ Dlouhá životnost ✅

Hledáte dokonalý nástroj pro zvýšení vaší cukrářské dovednosti na úplně novou úroveň?

Materiál: nylon ✅

Velikost: malá ✅ délka 500 mm, spodní průměr u špičky 17 mm (lze zvětšit ustřihnutím)

Provedení: šitý 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrářská zdobící špička Cake Masters - zubatá, 17 mm
Z NĚMECKA 🇩🇪
54 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712316517
Cukrářská zdobící špička Cake Masters - na psaní 1 mm
Z NĚMECKA 🇩🇪
59 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712323430
Cukrářská zdobící špička Cake Masters - na psaní 2 mm
Z NĚMECKA 🇩🇪
54 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311086
Dortová točna
Z NĚMECKA 🇩🇪
359 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315305
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
282 Kč
Měrná cena: 141 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874049
Bakels Ganache s příchutí tmavé čokolády 500g
180 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440514
Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Pistácie 250g
336 Kč
Měrná cena: 134,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870805
Bakels Ganache s jahodovou příchutí 500g
201 Kč
Měrná cena: 40,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440552
cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908
9a0ffb35c96154f3ad0fdfe0b9d73373
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007271217