Ochucovací pasta do krému, Máta 200g Joypaste

180 Kč Měrná cena: 90 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
180 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
171 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g Joypaste

Detailní popis produktu

Osvěžující mátová chuť pro dokonalé dorty a krémy

Svěží dotek pro vaše pečení: Ochucovací pasta Joypaste Máta od IRCA dodá vašim krémům a těstům intenzivní přírodní aroma. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí tyto prémiové cukrářské potřeby, se kterými snadno vytvoříte nezapomenutelný narozeninový dort i jemné letní dezerty.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní a přirozené aroma: Koncentrovaná receptura s přírodní mátou spolehlivě ochutí šlehačku, tvaroh i máslový krém bez změny jejich konzistence.

Snadné zapracování do směsi: Pasta se hladce rozmíchá v každém základu, s čímž vám spolehlivě pomůže praktická cukrářská špachtle.

Všestranné využití v kuchyni: Hotový mátový krém precizně nanesete na cupcaky, k čemuž je ideální cukrářská zdobicí špička. U nás zkrátka seženete vše na dort od základního těsta až po finální zdobení, kde vynikne i sladěná potahovací hmota.

Parametry a složení

Značka: IRCA Česká republika | EAN: 8594217870225

Složení: glukózo-fruktózový sirup, cukr, přírodní mátové aroma, voda, barviva E102, E133

Dávkování: 30 - 40 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1282 kJ/302 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 75,4 g (z toho cukry 75,4 g), vláknina 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8594217870225
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta MEC3 Pekanové ořechy a javorový sirup 200g
230 Kč
Měrná cena: 115 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874100
Ochucovací pasta do krému, Ostružina 200g Joypaste
196 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870249
e7b667a9ba66800855a3646156f2eef0
181 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693508
8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
277 Kč
Měrná cena: 138,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870027
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Kokos 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873363
Ochucovací pasta do krému, Káva 200g Joypaste
342 Kč
Měrná cena: 171 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870133
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Mango 200g
133 Kč
Měrná cena: 66,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873356
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g Joypaste
170 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001768
Ochucovací pasta do krému, Meruňka 200g Joypaste
178 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870232
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 1kg v kyblíku
1 631 Kč
Měrná cena: 163,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443009042
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g Joypaste
💰 AKCE
172 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
2017000001379