Ochucovací pasta do krému, Banán 200g Joypaste

170 Kč Měrná cena: 85 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
170 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
162 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g Joypaste

Detailní popis produktu

Intenzivní banánová chuť pro dokonalé dorty a krémy

Pozvedněte své pečení na vyšší úroveň: Ochucovací pasta Joypaste Banán dodá vašim dezertům autentické ovocné aroma i nezaměnitelnou plnou chuť. Ať už připravujete slavnostní narozeninový dort nebo jemné cupcaky, tento pomocník z kategorie pro cukrářské potřeby zajistí perfektní výsledek v každé porci.

Proč si produkt zamilujete

Skvělá rozpustnost a snadné dávkování: Pasta se rovnoměrně zapracuje do těsta i náplně, takže vytvoříte dokonale vláčný korpus i nadýchaný cukrářský krém bez hrudek.

Všestranné využití v kuchyni: Hodí se pro ochucení panna cotty, zmrzliny i těst, kde vynikne také lesklá ovocná cukrářská poleva.

Vše na dort jednoduše a rychle: Tuto prémiovou surovinu vám nabízí eshop Sladké potřeby, kde snadno pořídíte ingredience i pomůcky jako je kvalitní dortová forma pro vaše sladké tvoření.

Parametry a složení

Značka: IRCA Česká republika | EAN: 8594217870041

Složení: cukr, banány, glukózo-fruktózový sirup, voda, modifikovaný škrob, aroma, regulátor kyselosti E330, konzervant E202

Dávkování: 50 - 70 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1162 kJ/274 kcal, tuky 0,3 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 67,6 g (z toho cukry 65,1 g), vláknina 0,5 g, bílkoviny 0,3 g, sůl 0 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8594217870041
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Jahoda 200g
135 Kč
Měrná cena: 67,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873349
241364b0bd14e68d0c8e6af879076947
182 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693591
Ochucovací pasta do krému, Vanilka 200g
176 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870584
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Pistácie 100 % 200g
370 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872915
e4a63be74cb9888bb515329655e5c987
192 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693294
af2889f9b641cfaf7fff82aef9abec36
180 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693324
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g Joypaste
180 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870225
Ochucovací pasta Joypaste Malina 1,2 kg
889 Kč
Měrná cena: 74,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8033100446005
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Ochucovací pasta do krému, Kokos 200g
189 Kč
Měrná cena: 94,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870454
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g Joypaste
258 Kč
Měrná cena: 129 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870126
170288ebd489d2d771b2b675664eb48d
183 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712303678