Ochucovací pasta lískový ořech 100g - FunCakes

180 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
180 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
171 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta lískový ořech 100g - FunCakes

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta lískový ořech 100g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta lískový ořech 100g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta s příchutí lískový ořech dodá lahodnou chuť piškotovému korpusu, ganache i zákusku. Balení 100 g.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8720512693324
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Mango 200g
168 Kč
Měrná cena: 84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870508
8cee4747786bfab0b9e788d996bafba7
218 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512697759
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
184 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
Ochucovací pasta do krému, Višeň 200g Joypaste
240 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870294
200g Ochucovací pasta Borůvka
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199787435
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
277 Kč
Měrná cena: 138,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870027
Ochucovací pasta do krému, Marakuja 200g
161 Kč
Měrná cena: 80,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000035145
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g Joypaste
💰 AKCE
172 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
2017000001379
Ochucovací pasta do krému, Kiwi 200g Joypaste
205 Kč
Měrná cena: 102,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870140
Ochucovací pasta do krému, Limetka 200g Joypaste
244 Kč
Měrná cena: 122 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870164
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g
144 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870362
Ochucovací pasta do krému, Meloun 200g Joypaste
192 Kč
Měrná cena: 96 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870300