Ochucovací pasta do krému, Marakuja 200g

161 Kč Měrná cena: 80,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
161 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
153 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta do krému, Marakuja 200g

Detailní popis produktu

Ochucovací pasta MEC3 Marakuja pro neodolatelnou exotickou chuť

Dodejte dezertům svěží jiskru: Prémiová ochucovací pasta s intenzivní chutí marakuji pozvedne vaše pečení na profesionální úroveň. Tento nepostradatelný pomocník, kterého nabízí náš specializovaný eshop Sladké potřeby, promění těsta, polevy i krémy v nezapomenutelný zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalá konzistence a plné aroma: Snadno se míchá s různými druhy základů a zaručí, že vaše dorty i zákusky získají autentickou chuť tropického ovoce.

Všestranné využití: Skvěle ochutí lehký cukrářský krém, náplně do makronek i těsto, pro které se hodí moderní silikonová forma na pečení.

Špičkový výsledek bez námahy: Ať už chystáte slavnostní narozeninový dort nebo drobné cupcaky, naše cukrářské potřeby a kvalitní cukrářská potahovací hmota zajistí vše na dort v profesionální kvalitě.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 8594217870515

Složení: cukr, glukózový sirup, voda, regulátor kyselosti E330, koncentrovaná šťáva marakuji (6,5%), zahušťovadlo pektin, barviva kurkumin, paprikový výtažek, aroma

Dávkování: 60 g na 1 l základní směsi nebo krému.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1140,3 kJ/272,5 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 61,6 g (z toho cukry 51,9 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,02 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8594217870515
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Kokos 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873363
7ed91b30dfdeae0e4c1d3c5ef77df2b4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693553
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g Joypaste
170 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001768
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379
Ochucovací pasta do krému, Lesní plody 200g
162 Kč
Měrná cena: 81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870478
8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522
Ochucovací cukrářská pasta, Levandule 200g
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874353
e4a63be74cb9888bb515329655e5c987
192 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693294
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870423
d01e7b5a62cbd44ae141091bfd26e6e8
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693461
Ochucovací pasta do krému, Švestka 200g
163 Kč
Měrná cena: 81,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870577
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g Joypaste
275 Kč
Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870058