Ochucovací pasta mango 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

140 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
140 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
133 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta mango 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta mango 120g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta mango 120g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta mango je ideální pro ochucení těst, krémů i zmrzliny. Balení 120 g.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8720512693577
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Banán 200g
144 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870362
Ochucovací pasta do krému, Kokos 200g
189 Kč
Měrná cena: 94,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870454
Ochucovací pasta do krému, Višeň 200g Joypaste
240 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870294
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g Joypaste
158 Kč
Měrná cena: 79 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870034
250g Ochucovací pasta Jahoda
207 Kč
Měrná cena: 82,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199763767
Ochucovací pasta do krému, Broskev 200g Joypaste
158 Kč
Měrná cena: 79 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002079
cd8519e37ee628b50b049d8c8b241cf5
293 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693423
Ochucovací pasta do krému, Vaječný likér 200g Joypaste
230 Kč
Měrná cena: 115 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870287
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870416
Ochucovací pasta do krému, Vanilka 200g
176 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870584