Ochucovací pasta pistáciová 80g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

293 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
293 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
278 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta pistáciová 80g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta pistáciová 80g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta pistáciová 80g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta pistáciová. Balení 80 g.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8720512693423
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522
250g Ochucovací pasta Jahoda
207 Kč
Měrná cena: 82,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199763767
65e3b727c5e59142b06ad0bc6a8ab1fa
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069845451
Ochucovací pasta do krému, Malina 200g
174 Kč
Měrná cena: 87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870492
Ochucovací pasta, Zelené jablko 200g Joypaste
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870317
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 1kg v kyblíku
1 631 Kč
Měrná cena: 163,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443009042
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
277 Kč
Měrná cena: 138,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870027
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g
146 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870522
Ochucovací pasta do krému, Černý rybíz 200g Joypaste
223 Kč
Měrná cena: 111,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870089
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Vanilka 200g
181 Kč
Měrná cena: 90,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873332
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
184 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379