Ochucovací pasta mango do krémů a těst 3kg

1 973 Kč Měrná cena: 65,77 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 973 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 874 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta mango do krémů a těst 3kg
Ochucovací pasta mango do krémů a těst 3kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Intenzivní chuť manga pro dokonalé dorty a krémy

Tropické osvěžení pro vaše pečení: Ochucovací pasta MEC3 Mango dodá krémům, těstům i polevám neodolatelnou chuť a přirozené ovocné aroma. Náš eshop Sladké potřeby nabízí toto velkorysé balení, se kterým snadno proměníte každý zákusek i slavnostní narozeninový dort v nezapomenutelný zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Snadné zapracování: Pasta se hladce mísí s různými druhy těst a náplní, aniž by narušila jejich požadovanou strukturu.

Kreativní receptury: Tyto prémiové cukrářské potřeby vám umožní experimentovat s novými kombinacemi a vytvářet originální dorty i poháry.

Ucelený výsledek: Společně s produkty jako je cukrářská potahovací hmota získáte spolehlivě vše na dort s profesionálním standardem.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 2017000001249

Složení: glukózový sirup, cukr, voda, šťáva z manga koncentrát (8%), okyselovadlo (kyselina citronová, kyselina jablečná), zmrazené mango pyré (4%), aroma, barviva (kurkuma, paprikový extrakt), přírodní aroma, zahušťovadlo pektin

Dávkování: 70 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1150,4 kJ/275 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 66 g (z toho cukry 47,4 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,02 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 2017000001249
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g
146 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870355
Banánové aroma
Z NĚMECKA 🇩🇪
122 Kč
Měrná cena: 101,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345982
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870423
Ochucovací cukrářská pasta Fík 200g
138 Kč
Měrná cena: 69 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017955
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870416
501a919c3a0dd455b440ac9df63ecacc
254 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870010
Ochucovací pasta do krému, Švestka 200g
163 Kč
Měrná cena: 81,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870577
e7b667a9ba66800855a3646156f2eef0
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693508
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 1kg v kyblíku
1 631 Kč
Měrná cena: 163,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443009042
200g Ochucovací pasta Borůvka
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199787435