Ochucovací pasta do krému, Malina 200g

174 Kč Měrná cena: 87 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
174 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
165 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta do krému, Malina 200g

Detailní popis produktu

Intenzivní malinová chuť a vůně pro vaše dorty i zákusky

Dokonalá malinová chuť: Ochucovací pasta MEC3 Malina promění vaše běžné pečení v nezapomenutelný zážitek a dodá krémům neodolatelné ovocné aroma. Eshop Sladké potřeby přináší tuto profesionální surovinu, se kterou snadno vyladíte náplně i slavnostní narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Skvělá konzistence a chuť: Koncentrovaná ovocná složka s vysokým podílem malin se snadno zapracuje do těsta i náplně, k čemuž vám pomůže praktická cukrářská špachtle na krém.

Univerzální využití: Pasta je ideální volbou pro cupcaky, makronky i nadýchaný korpus, pro který je základem spolehlivá forma na pečení.

Vše na dort přehledně: Pro dokonalý výsledek můžete ochucený dezert zkombinovat s dalšími doplňky, mezi nimiž vyniká kvalitní potahovací hmota na dort a další cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 8594217870492

Složení: cukr, glukozový sirup, maliny mražené (15%), voda, regulátor kyselosti E330, E296, barviva antokyany, amoniakový karamel, aroma, zahušťovadlo pektin

Dávkování: 70 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1152,6 kJ/270,9 kcal, tuky 0,1 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 63 g (z toho cukry 53 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,08 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8594217870492
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Banán 200g Joypaste
170 Kč
Měrná cena: 85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001768
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
184 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g
146 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870522
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870416
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379
Ochucovací pasta do krému, Hruška 200g Joypaste
167 Kč
Měrná cena: 83,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870102
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 1kg v kyblíku
1 631 Kč
Měrná cena: 163,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443009042
Ochucovací pasta MEC3 Pekanové ořechy a javorový sirup 200g
230 Kč
Měrná cena: 115 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874100
Ochucovací pasta do krému, Tiramisu 200g Joypaste
268 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870270
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g Joypaste
258 Kč
Měrná cena: 129 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870126
4f277d047ba6e06e3d7d7151b1d81979
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693560
8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522