Ochucovací pasta pomeranč 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

140 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
140 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
133 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta pomeranč 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta pomeranč 120g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta pomeranč 120g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta pomeranč je ideální pro ochucení těst, krémů i zmrzliny. Balení 120 g.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8720512693652
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

d01e7b5a62cbd44ae141091bfd26e6e8
203 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693461
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379
Ochucovací pasta do krému, Citron 200g Joypaste
200 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870072
Ochucovací pasta do krému, Malina 200g
174 Kč
Měrná cena: 87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870492
Ochucovací pasta Joypaste Malina 1,2 kg
889 Kč
Měrná cena: 74,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8033100446005
bc970f6926305846f18e4506eda86585
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693676
Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
277 Kč
Měrná cena: 138,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870027
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Vanilka 200g
181 Kč
Měrná cena: 90,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873332
Ochucovací pasta do krému, Červený meloun 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870393
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Mango 200g
133 Kč
Měrná cena: 66,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873356
Ochucovací pasta do krému, Lesní ovoce 200g Joypaste
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001942
Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g Joypaste
246 Kč
Měrná cena: 123 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870218