Ovocná náplň, termostabilní - Hruškový gel 1kg

129 Kč Měrná cena: 12,90 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
129 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
123 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ovocná náplň, termostabilní - Hruškový gel 1kg

Detailní popis produktu

Poctivá hrušková náplň s vysokým podílem ovoce pro dokonalé pečení

Plná chuť zralých hrušek: Hledáte neodolatelnou a autentickou chuť pro své oblíbené dorty a koláče? Prémiový hruškový gel Zeelandia obsahuje minimálně 840 g ovoce na kilogram, díky čemuž představuje špičkové cukrářské potřeby pro každé vaše sladké tvoření.

Proč si produkt zamilujete

Mimořádná termostabilita bez vytékání: Ovocná směs perfektně drží tvar i při vysokých teplotách v troubě, kde se spolehlivě uplatní každá kvalitní forma na pečení i plech na koláče.

Maximální usnadnění práce: Pevné balení funguje přímo jako jednorázový cukrářský sáček, ze kterého po odstřižení špičky hmotu rovnou čistě dávkujete do těsta.

Všestranné využití za studena i tepla: Náplň snadno zapracujete do lehkých šlehačkových krémů, želatinových vrstev nebo s ní ozdobíte slavnostní narozeninový dort. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám nabízí vše na dort i pečení na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: Zeelandia | EAN: 8595560613132

Složení: hrušky sušené (SO2) (84%), glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob E1422, cukr, kyselina E330, konzervant E202, zahušťovadlo E418, aroma, koncentrát z černé mrkve, voda

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 432 kJ/103 kcal, tuky 0,05 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 31,35 g (z toho cukry 16,37 g), vláknina 0,61 g, bílkoviny 0,16 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
EAN: 8595560613132
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ovocná náplň do koláčů, Malina 1kg
172 Kč
Měrná cena: 17,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613125
Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Bílá 250g
186 Kč
Měrná cena: 74,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870775
Ovocná náplň do koláčů, Jablečný gel se skořicí 1kg
115 Kč
Měrná cena: 11,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613149
Ovocná náplň, Frugella Jahodový gel 1kg cukrářském sáčku
💰 AKCE
32 Kč
(–75 %)
Měrná cena: 3,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
10003628