Ovocná náplň do koláčů, Malina 1kg

-
172 Kč Měrná cena: 17,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
172 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
163 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ovocná náplň do koláčů, Malina 1kg

Detailní popis produktu

Dokonalá malinová chuť s vysokým podílem ovoce pro vaše pečení

Prémiová ovocná náplň: Hledáte neodolatelně svěží chuť pravého ovoce pro vaše dorty a zákusky? Malinový gel od prověřené značky Zeelandia obsahuje nejméně 810 g ovoce v 1 kg výrobku a náš specializovaný eshop Sladké potřeby vám jej přináší v praktickém balení pro čisté a snadné tvoření.

Proč si produkt zamilujete

Vysoká termostabilita: Náplň se při tepelné úpravě neroztéká, takže ji bez obav pojme každá dortová forma i plech na koláče, šátečky nebo narozeninový dort.

Okamžité použití: Pevný cukrářský sáček slouží jako samotný obal, ze kterého po odstřižení špičky hmotu rovnou přesně dávkujete do těsta.

Univerzální využití za studena i za tepla: Směs skvěle ochutí šlehačkové krémy, v kombinaci s produktem, jako je cukrářská želatina, vytvoří pevnou ovocnou vrstvu a naše cukrářské potřeby vám tak dodají vše na dort v profesionální kvalitě.

Parametry a složení

Značka: Zeelandia | EAN: 8595560613125

Složení: ovocný protlak (jablko), maliny - kusové ovoce (40%), glukózový sirup, ovocný protlak (červený rybíz), cukr, ovocný protlak (aronie), modifikovaný škrob E1422, konzervant E202, aroma, kyselina E330, zahušťovadlo E418, koncentrát z červené mrkve, voda

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 610 kJ/145 kcal, tuky 0,42 g (z toho nasycené 0,05 g), sacharidy 34,37 g (z toho cukry 29,15 g), vláknina 2,39 g, bílkoviny 0,6 g, sůl 0,02 g

Kategorie: Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
EAN: 8595560613125
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ovocná náplň, Frugella Jahodový gel 1kg cukrářském sáčku
💰 AKCE
32 Kč
(–75 %)
Měrná cena: 3,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
10003628
Fruitful Mango 2,7kg
680 Kč
Měrná cena: 25,19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836709094
Fruitful Višeň 2,7kg - ovocný termostabilní gel
788 Kč
Měrná cena: 29,19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410836701005
Ovocná náplň, termostabilní - Hruškový gel 1kg
129 Kč
Měrná cena: 12,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613132
Ovocná náplň do koláčů, Jablečný gel se skořicí 1kg
115 Kč
Měrná cena: 11,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595560613149
Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Bílá 250g
186 Kč
Měrná cena: 74,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870775