Pečící papír - archy na plech 42 x 38 cm 20ks viGO!

Položka byla vyprodána…
48 Kč Měrná cena:
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
48 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
46 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Pečící papír - archy na plech 42 x 38 cm 20ks viGO!

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Pečící papír Vigo - archy - balení 20 ks. Zdravé pečení bez nutnosti vymazávání formy. Vhodný do všech typů trouby (včetně mikrovlnné). Pečicí papír je odolný do 220°C. Díky papíru na pečení si ušetříte práci s umýváním nádobí. Velikost L, 38 x 42 cm.

Balení 20 ks archů. Barva hnědá.

 
Kategorie: Cukrářské potřeby
EAN: 5902841451025
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

548a9827be94945c97b7172c4d37ec97
💰 AKCE
68 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8411922600193
Pravá hořká čokoláda 50% 500g
335 Kč
Měrná cena: 67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000530
Forma na čokoládové tabulky - rozteklé od Cake Masters
420 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
CM-17996
120g Cukrové perly, černé a Elsa mix 5mm
55 Kč
Měrná cena: 45,83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873882
Cukrové perly, Christmas mix 5mm 1kg - zelená, červená, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000003572
Akce! (2)
74 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5902973141740
Vypichovače na oválky, 4 ks
219 Kč
Měrná cena: 54,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060047065993
Vykrajovátko KOHOUT
💰 AKCE
21 Kč
(–22 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
FEL-185
d5112f46c184c48b7c400adc22eded44
157 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999880367660
88759fc3fc488d9e511501e7c09b3737
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
070896114488
28af6d0e1ed88fdbb7f74c6fb43f67d2
265 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8682397809941
8a1a2c4c42513bcd8b982a59a73aa1e4
💰 AKCE
115 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8591199722207