Potahovací hmota červená - 250g - Odense

88 Kč Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota červená - 250g - Odense

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Potahovací cukrová hmota Odense 250g: Dokonalý základ pro váš dort

Výjimečná kvalita z Dánska

Potahovací cukrová hmota značky Odense je synonymem kvality a tradice. Tato hmota je přímo importována z Dánska do našeho skladu, což zaručuje její vždy čerstvou a hedvábnou texturu s jemnou vanilkovou příchutí. Svým zpracováním a kvalitou je ideální volbou pro každého, kdo chce svým cukrářským výrobkům dopřát profesionální vzhled.

Technické vlastnosti a použití

Hmota Odense je navržena pro potahování a dekorování různých cukrářských výrobků, jako jsou dorty, zákusky, cupcakes nebo čajové pečivo. Její hladká a pevná struktura zajišťuje, že povrch vašich výrobků bude vždy dokonale rovný a bez prasklin, což oceníte při každé slavnostní příležitosti.

Snadné zpracování a trvanlivost

  • Trvanlivost: cca 6 měsíců
  • Před použitím je dobré hmotu řádně propracovat, aby změkla a dobře se s ní pracovalo. Pro usnadnění práce můžete hmotu důkladně moučkovým cukrem podsypat a následně rozválet.
  • Pamatujte, že pro dosažení nejlepšího výsledku na potahovaný dort používejte pouze máslový krém – vyhněte se šlehačce a mascarpone, které by mohly způsobit nežádoucí reakci s hmotou.

Složení a výživové hodnoty

Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk (palmový), voda, stabilizátory (E422, E415, E466), emulgátor E472c, regulátor kyselosti E330, přírodní aroma, barvivo E133, konzervant E202. Může obsahovat stopy mandlí.

Výživové hodnoty ve 100g výrobku:

  • Energie: 1668kJ/398 kcal
  • Tuky: 4,6g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,7g)
  • Sacharidy: 88g (z toho cukry 79g)
  • Bílkoviny: 0g
  • Sůl: 0,01g

Výrobce

Tento produkt je vyráběn společností Odense v Dánsku, která je známá svým důrazem na kvalitu a inovace v cukrářském průmyslu. Jejich produkty jsou oblíbené mezi profesionály i nadšenými amatéry po celém světě.

Výhody použití potahovací hmoty Odense

  • Hladký povrch: Zajišťuje bezchybný a profesionální vzhled.
  • Snadná manipulace: Jemná, ale pevná struktura usnadňuje práci i začátečníkům.
  • Estetická variabilita: Umožňuje tvorbu různorodých dekorací a designů.
  • Chuťové vlastnosti: Vanilková příchuť doplňuje sladkost dortů bez toho, aby přebila jejich přirozenou chuť.

Závěr

Cukrová hmota Odense je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí vytvořit nejen chutné, ale také esteticky krásné cukrářské výrobky. Ať už ji používáte pro slavnostní dort, nebo experimentujete s cupcakes, její jedinečné vlastnosti vás nezklamou. Vytváří základ, na který se můžete spolehnout, a přináší radost z každého sladkého díla, které s ní vznikne. Proměňte své nápady ve skutečnost díky kvalitě, kterou nabízí potahovací hmota Odense

 
Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5709521044597
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (14 ks)
5999566813382
2b4de454fe02f39c4309b139623c6712
💰 AKCE
95 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514616
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
116 Kč
Měrná cena: 46,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
6427281100023
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579