Silikonová forma Cesil Tlapky a kosti ▹

155 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
155 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
147 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Silikonová forma Cesil Tlapky a kosti ▹

Detailní popis produktu

Máme tu pro vás ideální řešení, jak výrazně zkrátit přípravu a ušetřit cenný čas, který můžete využít na další tvůrčí procesy.- vaši novou tajnou zbraň pro vytváření dokonalých dezertů a dekorací!

Tento produkt vám zaručí rychlý a dokonalý výsledek, a to s minimem úsilí. Vhodná nejen na marcipán, ale také na modelovací hmoty, čokoládu - nabízí široké spektrum použití. Jde o produkt, vyrobený z vysoce odolného a flexibilního silikonu, který zaručuje, že vaše výtvory budou mít vždy dokonalý výsledek. Silikonová forma se snadno čistí. Začněte své kulinářské dobrodružství s naší silikonovou formou na marcipán a ukažte světu, jak vypadá skutečná mistrovská práce.

Rozměry: 1,5 - 4,1 cm

Použití: Do formičky natlačíme modelovací hmotu, která nesmí z formičky vystupovat. Pak na cca 10 minut vložíme do mrazáku. Poté hmotu vytlačíme ven. Výlisek necháme oschnout neboť se vlivem rozdílu teplot orosí.

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 8682397819827
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
111 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514494
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452837
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
129 Kč
Měrná cena: 51,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (14 ks)
5999566813382
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
5999566811555
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344