Potahovací hmota pastělově modrá 250g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

91 Kč Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
91 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota pastělově modrá 250g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Potahovací hmota pastělově modrá 250g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Potahovací hmota pastělově modrá 250g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Potahovací pastelově modrá. Balení 250 g.
Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8720143514753
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
fff5b9ae89602953c4b5a39d6a23ed9a
110 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515330
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
Bílá potahovací hmota na dort 250 g Odense
104 Kč
Měrná cena: 41,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CUK000447
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
40385b9c13baa59853dac7c761eb05c8
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455517
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566813351