Pravá bílá čokoláda Born 28% 5kg

2 407 Kč Měrná cena: 48,14 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
2 407 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
2 287 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Pravá bílá čokoláda Born 28% 5kg
Pravá bílá čokoláda Born 28% 5kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Prémiová bílá čokoláda Blanxart Born 28% pro dokonalé dorty a krémy

Vylaďte své pečení k naprosté dokonalosti: Pravá španělská bílá čokoláda Blanxart Born s obsahem 28 % kakaové sušiny nabízí hedvábně jemnou texturu a bohatou mléčnou chuť s přírodní vanilkou. Velké 5kg gastro balení, které nabízí eshop Sladké potřeby, je ideální volbou pro profesionální cukrářské potřeby i domácí tvorbu.

Proč si produkt zamilujete

Sametová krémovost pro narozeninový dort: Díky vysokému podílu kakaového másla získáte stabilní, lahodný krém nebo lesklou polevu, kterou si žádný slavnostní ani narozeninový dort neobejde.

Univerzální využití pro vše na dort: Čokoláda se dokonale rozpouští, netvoří hrudky a perfektně v ní vynikne moderní silikonová forma na pečení i tvorba čokoládových dekorací.

Skvělá roztíratelnost a souhra chutí: Při vrstvení a plnění vám pomůže přesná cukrářská špachtle na krém a její chuť výtečně doplní jemná potahovací hmota na dort.

Parametry a složení

Značka: BLANXART | EAN: 8435438442450

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor E322 slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 28%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2298 kJ/550 kcal, tuky 35 g (z toho nasycené 22,2 g), sacharidy 56,3 g (z toho cukry 55,9 g), bílkoviny 6,2 g, sůl 0,21 g.

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 8435438442450
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Haas Glaze Vanille
83 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9789048307572
c4e1ea75ee8fee1aaa4063072d7ed596
278 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004247
0660ae571fe9caf7d997001f5ac9a75a
8720512690545
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
736 Kč
Měrná cena: 73,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41170/C8
Cukrářská poleva 1 kg, mléčná 10%
183 Kč
Měrná cena: 18,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001201
Pravá hořká čokoláda 60% 250g
214 Kč
Měrná cena: 85,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007740
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
988324613623fce174d2ffb3cf2ef062
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870850
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803
Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
💰 AKCE
132 Kč
(–7 %)
Měrná cena: 52,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
LUBECA761-250